Zapraszamy do Hotelu Newport Bay Club znajdującego się w Disneylandzie.

 Bilety wstępu do Disneylandu

Kupuj bilety do Disneylandu on-line w naszym sklepie i rezerwuj hotele w Disneylandzie

 Disneyland Paryż Hotel Newport Bay Club

ZAKWATEROWANIE W DISNEYLANDZIE

Hotel Newport Bay Club****

 Disneyland Paryż Hotel Newport Bay Club  Disneyland Paryż Hotel Newport Bay Club  Disneyland Paryż Hotel Newport Bay Club

Disneyland Paryż Hotel Newport Bay Club  Disneyland Paryż Hotel Newport Bay Club  Disneyland Paryż Hotel Newport Bay Club

Ceny od około 1650 euro za 3 dni


Ceny w Hotelu Newport Bay obejmują:
- nocleg 
- bilety wstępu do Disneylandu
- taksę pobytową
- bezpłatny przejazd pomiędzy hotelem a Disneylandem
- parking
Podane ceny są orientacyjne! W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z biurem - biuro@promotion.com.pl (należy podać datę pobytu, ilości osób, standardu hotelu oraz wiek dzieci).

Śniadanie jest dodatkowo płatne: 26 €/ os dorosła/ dzień 23 € dziecko 3-11 lat/ dzień

Hotel Newport Bay: tu poczujesz atmosferę morskiej przystani. Hotel został zaprojektowany w stylu przywodzącym na myśl wspaniałą historię podróży zamorskich oraz legendarne stacje nadmorskie Nowej Anglii lat 20. Do dyspozycji gości są: recepcja, dostęp do Internetu (Wi-Fi; płatny), 2 bary, 2 restauracje, butik Disneya. Hotel oddalony jest od Parków Disneya o około 5 minut jazdy darmowym busem lub o 10 minut spacerem.

Pokoje: Hotel oferuje swoim gościom przestronne i przytulne pokoje, zaprojektowane w stylu morskim. Każdy przeznaczony jest dla 4 osób - wyposażony jest w jedno wielkie łóżko lub dwa łóżka 2-osobowe. Poza tym w pokoju znajdują się łazienka (z wanną), telefon, TV z kanałami międzynarodowymi, radio, mini-bar, sejf, klimatyzacja. Niektóre pokoje oferują widok na Jezioro Disney'a.

Hotel Newport Bay oferuje komfortowe pokoje typu suit:
Goście mieszkający w apartamentach typu suite otrzymują karnety VIP FASTPASS - czyli wstęp do największych atrakcji bez kolejki.

   Disneyland Paryż Hotel Newport Bay Club  Disneyland Paryż Hotel Newport Bay Club

  • Suit "Admiralski" – pokój o podwyższonym standardzie, położony w centralnej części hotelu.
  • Suit Honeymoon - znajdują się w specjalnie wydzielonej części pietra „Admiralskiego”, co gwarantuje lepszy standard, oddzielną recepcję, portiera, bagażowego i 24-godzinny serwis pokojowy (za opłatą) oraz kontynentalne śniadanie do pokoju. Te wyjątkowe suity mają kształt ośmioboku, składają się z salonu oraz sypialni z podwójnym dużym łóżkiem. 
  • Suit Resort - znajdują się w specjalnie wydzielonej części pietra „Admiralskiego”, co gwarantuje lepszy standard, oddzielną recepcję, portiera, bagażowego i 24-godzinny serwis pokojowy (za opłatą) oraz kontynentalne śniadanie do pokoju. Składają się z sypialni dla 2 osób oraz salonu z rozkładaną kanapą dla 2 osób. 
  • Suit Prezydencki - znajdują się w specjalnie wydzielonej części pietra „Admiralskiego”, co gwarantuje lepszy standard, oddzielną recepcję, portiera, bagażowego i 24-godzinny serwis pokojowy (za opłatą) oraz kontynentalne śniadanie do pokoju. Z tego "morski suita", roztacza się widok na jezioro Disneya. Apartament składa się z sypialni dla  2 osób, salonu z rozkładaną kanapą oraz jadalnią. Styl i komfort oczekują tu na koniec ekscytującego dnia.

Dla dzieci: małe dania w restauracji, sala zabaw w hotelu i plac zabaw na zewnątrz, sala gier video, w każdym pokoju telewizor ze specjalnym kanałem Disneya.

Atrakcje hotelu Newport Bay: basen, siłownia, sauna i hammam.

Restauracje: Cape Cod, urządzona w stylu morskim, proponuje dania łączące smaki kuchni starego i nowego świata. Specjalności tzw. "Nowej Anglii" serwowane są w restauracji Yacht Club. W obu restauracjach obowiązuje zakaz palenia. Poza tym w hotelu 2 bary, również w wystroju żeglarskim - Bar Captain's Quarters oraz Fisherman's Wharf.

Parking: bezpłatny parking dla Gości hotelu.

Zobacz film z Hotelu Newport Bay Club:

Lokalizacja Hotelu Newport Bay Club w Disneylandzie i dojazd.

Hotel  Newport Bay Club oferuje komfortowe pokoje typu suit:

Disneyland Paryż Hotel Newport Bay ClubDisneyland Paryż Hotel Newport Bay Club
  • Samochodem: jadąc autostradą A4 należy wybrać zjazd numer 14 oznaczony "Val d'Europe, Parc Disneyland"
  • Samolotem: najwygodniejszy i najszybszy sposób dotarcia do Disneylandu. Rezerwujemy bilety następujących linii lotniczych: Air France, Lufthansa, Lot, Wizzair, Ryanair. Organizujemy transfery z paryskich lotnisk do Disneylandu.

Dodatkowe usługi w Disneylandzie i jego okolicy.

Bilety wstępu do Disneylandu

Za naszym pośrednictem możesz kupić bilety wstępu do obu Parków Disneyland.

Atrakcje turystyczne w Disneylandzie

Zobacz nasze propozycje w Disneylandzie. Liczne atrakcje turystyczne Disenylandu są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty w Paryżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania w centrum Paryża oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy Paryża.