Kraina Parku Walt Disney Studios Toon Studio

 Disnyeland Paryż Kraina Toon Studio

Kraina Toon Studio

Disnyeland Paryż Kraina Toon Studio  Disnyeland Paryż Kraina Toon Studio  Disnyeland Paryż Kraina Toon Studio

Disnyeland Paryż Kraina Toon Studio  Disnyeland Paryż Kraina Toon Studio  Disnyeland Paryż Kraina Toon Studio

Kraina Toon Studio (wcześniej Animation Courtyard) – do tej krainy nie zapomnij wziąć ze sobą ołówka i kartki papieru, bo w Toon Studio (Animation Courtyard) poznasz tajniki sztuki rysunku i animacji. W tej krainie nie tylko poznasz kulisy przygotowywania filmów animowanych ale i także przeżyjesz niezapomniane chwile na rollercoasterze z Nemo (dla najmłodszych) i podczas wyścigów szalonych aut.

Najciekawsze atrakcje w krainie Toon Studio:

 • Toy Soldiers Parachute Drop (Wieża swobodnego spadania) – to niezwykłe przeżycie, gondole umieszczone na wysokiej wieży unoszą Was do góry a następnie nagle spadają w dół.
  Minimalny wzrost dziecka dla tej atrakcji to: 0,81 m
 • Crush's Coaster z Nemo – inspirowany filmem Gdzie jest Nemo. Niezapomniana podróż przez kolorowe rafy koralowe. Nurkowanie do zatopionego okrętu podwodnego to niejedna z atrakcji tej krainy.
  Minimalny wzrost dziecka dla tej atrakcji to: 1,07 m 
 • Animagique (Magiczna Animacja) – spektakl przedstawiający przygody Myszki Miki, Kaczora Donalda i ich przyjaciół. Magiczne kukiełki ożywają i zabierają uczestników spektaklu w podróż po najsłynniejszych filmach Disney'a.
 • atrakcja z fastpassFlying Carpets Over Agrabah (Latający dywan) – to podniebna karuzela przenosząca nas do świata Alladyna i jego latającego dywanu.
 • Art of Disney Animation (Sztuka animacji według Disneya) – dzięki tej atrakcji dowiecie się jak wygląda tworzenie postaci Disneya od pomysłu do realizacji. Czeka na Was pokaz technik animacji: efekty dźwiękowe, dubbing, lekcje rysunku.
 • Cars Race Rally (Wyścigi aut) – wyścigi magicznymi samochodami rajdowymi.
 • atrakcja z fastpassRatatouille - jest to nowa atrakcja parku Walts Disney Studio, zmiejszając się do wielkości szczura zobaczycie jak świat wygląda z tej prespektywy. Bez wątpienia można tu przeżyć pyszne przygody.

Lokalizacja Krainy Toon Studio w Parku Walt Disney Studios.

Disneyland Paryż lokalizacja Krainy Toon Studio w Parku Walt Disney StudiosDisneyland Paryż lokalizacja Krainy Toon Studio w Parku Walt Disney Studios

Dodatkowe świadczenia w Disneylandzie.

Bilety wstępu do Disneylandu

Za naszym pośrednictem możesz kupić bilety wstępu do obu Parków Disneyland.

Hotele i apartamenty w Disneylandzie

Zobacz nasze propozycje zakwaterowania w centrum Disneylandu oraz zakwaterowani w najbliższej okolicy Disneylandu.

Hotele i apartamenty w Paryżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania w centrum Paryża oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy Paryża.