Wakacje we Francji - Cap Esterel. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

Lazurowe Wybrzeże Cap Esterel  Lazurowe Wybrzeże Cap Esterel  Lazurowe Wybrzeże Cap Esterel 
  

Lazurowe Wybrzeże

Cap Esterel 

 
Cap Esterel położone jest w regionie Var, 9 km od Saint-Raphaël, 32 km od Cannes. Miasteczko wakacyjne położone w sercu 210-hektarowego parku o niezwykle bogatej infrastrukturze: punkty handlowe, restauracje, pole golfowe, boisko do gry w piłkę nożną, korty tenisowe, kluby dziecięce, „Ferma Cap Esterel” pozwalająca dzieciom na poznanie świata zwierząt oraz inne atrakcje. Przez cały sezon przygotowywane są programy rozrywkowe i sportowe. Możliwość różnego typu zakwaterowania: w rezydencji, w rezydencji hotelowej, w hotelu, w willi.

 

Rezydencje i wille położone są w trzech głównych dzielnicach:

  • Le Village, położona w sercu pola golfowego wznoszącego się nad zatoką Agay, z zacienionymi placykami, uliczkami, ogrodami. Tu mieszczą się również punkty handlowe i restauracje oraz duży kompleks z basenami (w jednym z nich sztuczne fale, gejzery, hydromasaż), plażą, zjeżdżalnią, basenem dla nurków, brodzikiem. Możliwość wybrania apartamentów z widokiem na morze lub na pole golfowe i Esterel. W dzielnicy mieści się również hotel (pokoje z klimatyzacją i loggią z meblami ogrodowymi).
  • Le Hameau: położona naprzeciw wyspy Ile d’Or, między plażą Dramont i centrum miasteczka - jest to najspokojniejsza dzielnica. Wszystkie apartamenty są z widokiem na morze. Tu mieszczą się wille w stylu śródziemnomorskim, z których każda ma własny ogródek. Znajduje się tu również basen dla dzieci z brodzikiem i 2 zjeżdżalniami. 
  • Les Rivages du Lac: to najnowsza dzielnica położona nad brzegiem jeziora, w pobliżu plaży Dramont. Rezydencja hotelowa, która się tu mieści, składa się z 1-piętrowych, niewielkich budynków w stylu prowansalskim urządzonych w sposób elegancki i wesoły. Apartamenty są z widokiem na jezioro lub wyspy Iles d’Or i dysponują tarasem, balkonem lub ogródkiem, położone są naprzeciw basenu.

Zobacz rezydencje w Cap Esterel:

Lokalizacja Cap Esterel na Lazurowym Wybrzeżu.


Wyświetl większą mapę

Dodatkowe świadczenia na Lazurowym Wybrzeżu.

Atrakcje turystyczne na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz nasze propozycje na Lazurowym Wybrzeżu. Liczne atrakcje turystyczne Lazurowego Wybrzeża są odwiedzane przez każdego turystę.

Hotele i apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania na Lazurowym Wybrzeżu oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.