Wakacje we Francji - Marsylia. Wczasy na Lazurowym Wybrzeżu to gwarancja wypoczynku. Proponujemy tylko sprawdzone apartamenty na Lazurowym Wybrzeżu z basenami i ogrodami. Zarezerwuj noclegi w apartamentach lub hotelach.

     

Marsylia

Marsylia uważana jest za miasto sztuki i kultury.  Swoją 26-wieczną historią łączy tradycję i nowoczesność. Historyczny charakter miasta zapewniają średniowieczne budowle sakralne, fortyfikacje XVI wieku, siedziby bogaczy z XVII i XVIII wieku oraz liczne budynki skonstruowane w XIX wikeu. W mieście znajdują się liczne zabytki, pomniki, muzea. Magnesem, który przyciąga wielu turystów jest również słońce, które powoduje, że życie jest tutaj przyjemniejsze. Mistral, typowy dla południa Francji wiatr, inspirował słynnych malarzy, takich jak: Cézanne, Braque, Dufy, Derain, Marquet, którzy tworzyli przy małym porcie Estaque.

Marsylia pozostaje nieodkrytym klejnotem w koronie śródziemnomorskiego wybrzeża Francji. Skaliste wzgórza Prowansji leniwie spoglądają na starożytny port i tysiące łodzi dryfujących na pobłyskujących w słońcu wodach Morza Śródziemnego. miejsce to uwodzi swoim słonecznym klimatem oraz zgielkiem i gwarem miasta. Drugie, po Paryżu najpiękniejsze miasto Francji, zachwyci Cię pięknymi plażami, starożytnymi budowlami, dynamizmem i niezwykłym zróżnicowaniem.

Atrakcje turystyczne: Stary Port, Latarnia Sainte Marie, La Vieille Cahrite, Katedra Notre-Dame-de-la-Garde, widoki Calanques, dzielnica Le Panier, bazylika św. Wiktora, Muzeum Cantini.

Zobacz rezydencje

Plan de Cuques Adagio Access
Prado Perier Adagio Access
Prado Plage Adagio
Vieux Port Adagio