Ubezpieczenia turystyczne na wyjazdy zagraniczne. Zobacz koszty ubezpieczenia na wyjazdy zagraniczne oraz co daje Ci karta NFZtu.

 Ubezpieczenia turystyczne na wyjazdy zagraniczne.

Napisz do nas promotion@promotion.com.pl albo zadzwoń +48 502 034 021 a my przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Czy wiesz dlaczego obok karty NFZ warto mieć dodatkowe ubezbieczenie ?

Proponujemy ubezpieczenia Signal Iduna i ERV, które świadczą swoje usługi od ponad 100 lat.

Ubezpieczenie podróżne SIGNAL IDUNA zapewnia pomoc na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń za granicą. Oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń dostosowaną do wszystkich form turystyki. Ubezpieczenie Signal Iduna jest bardzo korzystne dla rodzin wyjeżdżających za granice.

Ubezpieczenie ERV zapewnia: preferencyjne składki dla osób podróżujących z dziećmi, brak udziału własnego w kosztach leczenia, zniżki dla dzieci i studentów, brak zwyżek dla seniorów.

STAWKA DZIENNA UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNEGO

 Około 4 zł / dzień

Około 3 zł / dzień

KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE ON-LINE ZAJMIE CI TO ZALEDWIE KILKA MINUT

Ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna

Ubezpieczenie turystyczne Europejskie ERV

 

 

Skorzystaj z całorocznego ubezpieczenia

Signal Iduna Card

Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego.

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego

Stanowi niezbędne minimum - dokument, który uprawnia do korzystania z państwowej służby zdrowia na takich samych zasadach, jakim podlegają obywatele kraju, w którym przebywamy. EKUZ obowiązuje we wszystkich krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii.

Oto lista tych państw: Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

 

Zalety i wady ubezpieczeń turystycznych i europejskiej karty ubezpieczenia zdrowotnego.

Jakie są plusy i minusy ubezpieczenia turystycznego i europejskiej karty?

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego

Polisy ubezpieczeniowe

Zalety ubezpieczeń turystycznych i europejskiej karty ubezpieczenia zdrowotnego

+ Jest bezpłatna.

+ Brak górnych limitów kosztów leczenia.

+ Pokrycie kosztów niezależnie od przyczyny, dla której jesteśmy leczeni (wypadek podczas uprawiania sportu, podczas pracy, nasilenie objawów przewlekłej choroby etc. – w prywatnej polisie, jeśli nie wykupiło się zwyżki, koszty leczenia będziemy musieli pokryć sami).

+ Można ją wykupić na dowolny rejon świata.

+ W polisie zawarte jest ubezpieczenie assistance – w razie potrzeby osoba z infolinii wskaże najbliższą placówkę medyczną, zorganizuje pomoc, skontaktuje się z rodziną w kraju etc.

+ Możemy korzystać z placówek zarówno prywatnych, jak i państwowych.

+ Polisa pokrywa transport medyczny do kraju lub sprowadzenie zwłok – a koszty te są zazwyczaj olbrzymie.

+ Oprócz kosztów leczenia, można wykupić opcje dodatkowe – NNW, OC, ubezpieczenie bagażu; pokrycie kosztów ratownictwa oraz poszukiwania i inne.

Wady ubezpieczeń turystycznych i europejskiej karty ubezpieczenia zdrowotnego

- obowiązuje tylko w wybranych krajach.

- Karta umożliwia korzystanie wyłączenie z państwowej opieki medycznej, w związku z tym za niektóre usługi trzeba płacić, poza tym w części ośrodków narciarskich znajdują się jedynie prywatne praktyki lekarskie, w ich przypadku trzeba się liczyć z dodatkowymi wydatkami za poradę lekarską, czy przepisanie lekarstw.

- Karta nie pokrywa kosztów transportu do kraju w przypadku, gdy poszkodowany musi zostać przewieziony do kraju, ponieważ jego stan zdrowia nie pozwala na samodzielny powrót (dlatego nfz zaleca wykupienie dodatkowego prywatnego ubezpieczenia).

- Karta nie zawiera również typowych opcji narciarskich, jakimi są: ratownictwo górskie i poszukiwanie, płatne w większości krajów, do których udajemy się na ferie zimowe, a także ubezpieczenia sprzętu od zniszczeń kradzieży, OC na stoku (na wypadek wyrządzenia szkody osobie trzeciej) ani natychmiastowej pomocy (assistance).

- są płatne.

Wiemy, że Twój czas jest bardzo cenny dlatego wyślij do nas mail'a z zapytaniem o ubezpieczenie, a my obliczymy ile to wyniesie i prześlemy wszystkie niezbędne informacje by nabyć polisę;

biuro@promotion.com.pl;  promotion@promotion.com.pl

 

Signal Iduna Card czyli całoroczne ubezpieczenie turystyczne.

Skorzystaj z całorocznego ubezpieczenia

Signal Iduna Card

Signal Iduna Card