Witam wszystkich,

 tu Agnieszka z wakacji we Francji.  Od wielu lat jeżdżę na nartach i organizuję wyjazdy najczęściej w Alpy Francuskie.  Z niecierpliwością czekam na każdy kolejny sezon. Planowanie  jest zawsze ekscytujące. Po wyborze stacji narciarskiej monitoruję warunki śniegowe, śledzę mapy stoków, aby określić, gdzie będziemy jeździć na nartach. 

Wyobrażam sobie  spotkanie z przyjaciółmi w restauracji na stoku i już wiem  jak będzie smakował pierwszy łyk kawy. I teraz najważniejsze! Informuję, że cenniki zimowe już dotarły do mnie.

Mam ciekawe oferty dla grup, dla rodzin, ze skipasem oraz bez, samolotem, autokarem oraz autem. W tym sezonie zapraszam Was w Alpy  Francuskie. Już ponad ponad 20 lat szusuje po tych stokach i chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.

Zobaczcie  więc świeżutką narciarską propozycję,  która smakuje jak  poranny, chrupiący croissant.Dzieci już zainstalowały aplikację stacji i wybierają nowy sprzęt narciarski sami wicie chłopaki rosną.

Więcej informacji w zakładce Alpy  Francuskie - https://www.wakacje-we-francji.pl/alpy-francuskie . Życzę wam śniegu po pachy i do miłego spotkania na stoku !

Agnieszka    

LE CORBIER

WCZASY NARCIARSKIE WE FRANCJI Z DOJAZDEM AUTOKAROWYM Z WROCŁAWIA

Termin wyjazdu: 25.01.2019 - 02.02.2019  


odrobinę adrenaliny 

 

 Zapraszamy Państwa na wyjazdy autokarowe w Alpy Francuskie!

 Wczasy narciarskie w Alpach Francuskich

Wyjazd narciarski do Le Corbier autobusem z Wrocławia 25/01/2019 - 02/02/2019

 

 

Hotele w Alpach Francuskich.

Hotele i apartamenty w Alpach Francuskich

Zobacz również inne nasze propozycje zakwaterowania w Alpach Francuskich oraz zakwaterowanie w najbliższej okolicy.