Zapraszamy do licznych restauracji w Disneylandzie.

WYŻYWIENIE W DISNEYLANDZIE

Wybierz plan posiłków. Są one doskonałym sposobem na doświadczenie różnorodności naszych restauracji, spędzenie niezapomnianych posiłków z postaciami Disneya, zaplanowanie dni i kontrolowanie budżetu w taki sposób, by mieć więcej energii na zabawę. Uwaga: Plany posiłków można zarezerwować jedynie przed przyjazdem.

W Disneylandzie obowiązują 3 formuły wyżywienia.

Śniadania: Umożliwia gościom zjedzenie pysznego śniadania w bufecie hotelowej restauracji, ( nie dotyczy Hotelu Davy Crockett Ranch gdzie śniadanie jest na wynos). Śniadanie jest wliczone w pakiet  jeżeli zarezerwujesz suitę lub pokój klubowy w jednym z hoteli Disneya. Inne opcje sa dostępne  na miejscu w hotelu, w Parkach Disneya lub Disney Village, jeśli nie zarezerwowałeś wyżywienia z wyprzedzeniem.

Dwa Posiłki Dziennie - Śniadanie + 1 posiłek ( obiad lub kolacja ): Umożliwia Gościom zjedzenie śniadania w bufecie restauracji hotelu Disneya ( nie dotyczy Hotelu Davy Crockett Ranch gdzie śniadanie jest na wynos) + 1 posiłku, dotyczy obiadu lub kolacji.

Wyżywienie pełne - Śniadanie + obiad + kolacja: Umożliwia Gościom zjedzenie śniadania w bufecie  ( nie dotyczy Hotelu Davy Crockett Ranch gdzie śniadanie jest na wynos) + 2 posiłków, dotyczy obiadu i kolacji.

Dwa posiłki i wyżywienie pełne dostępne są jedynie w przypadku pobytu w jednym z hoteli Disneya.

 

 • zapewnia większy wybór, z dostępem do ponad 5 restauracji buferowych w Parkach Disneya, hotelach Disney oraz Disney Village

 • daje szerszy wybór, z dostępem do ponad 15 restauracji z bufetem i obsługą kelnerską w Parkach Disney, hotelach Disney i Disney Village.

 

 • oferuje najleprzy wybór, dzięki dostępowi do ponad 20 restauracji bufetowych i z obsługa kelnerską w Parkach Disneya, hotelach Disney i Disney Village. Równiez obowiązuje z na śniadanie z postaciami Disneya w Plaza Gardens Restaurant, lunch z Księżniczkami Disneya w Auberge de Cendrillon, lunch z postaciami Disneya w Inventions ( brak obiadów w niedziele ) i w Buffalo Bill's Wild West Show... with Mickey and Friends! ( miejsca siedzące drugiej kategorii).

   

                                        

                       

    
ŚNIADANIA
 
BUFET w Twoim hotelu Disneya      
BUFET z Postaciami Disneya Plaza Gardens Restaurant w Parku Disneyland    
DOSTĘPNE RESTAURACJE  więcej niż 5więcej niż 15więcej niż 20
OBIADY LUB KOLACJE   
BUFET  w Twoim hotelu Disneya w Parkach i Disney Village      
1 NAPÓJ BEZALKOHOLOWY DO POSIŁKÓW   
OBSŁUGA KELNERSKA wybrane menu   
OBSŁUGA KELNERSKA  A la carte    

Z BOHATERAMI DISNEYA Auberge de Cendrillon w Parku Disneyland;

Inventions w Hotelu Disneyland

   
KOLACJA I SEKTAKL "LEGENDA BUFFALO BILLA"   
HB  śniadanie + 1 posiłek osoba dorosła cena za osobę za noc39 €52 €
83 €
HB  śniadanie + 1 posiłek dziecko ( 3-11 lat ) cena za osobę za noc28 €35 €56 €
FB śniadanie + 2 pisiłki osoba dorosła cena za osobę za noc59 €72 €116 €
FB śniadanie + 2 pisiłki dziecko ( 3-11 lat ) cena za osobę za noc42 €50 €75 €

 

 

Ważne informacje dotyczące wyżywienia w Disneylandzie

 • każdy uczestnik otrzymuje kupony na wyżywienie, liczba tych kuponów równa jest ilości noclegów
 • kupony można zamawiać wyłącznie dla wszystkich osób, dla których dokonana została rezerwacja, nie ma możliwości kupienia bonów dla wybranych osób z danej rezerwacji
 • W pewnych okresach roku niektóre restauracje mogą być nieczynne i nie wszystkie są otwarte przez 7 dni w tygodniu, aktualną informację o restauracjach można otrzymać w recepcji hotelowej
 • wykupienie świadczenia NIE oznacza równoczesnej rezerwacji stolika w restauracji. Rezerwacji stolika można dokonać z dwumiesięcznym wyprzedzeniem telefonicznie – nr: +33-1-60304050 lub na miejscu (np. w recepcji hotelowej lub bezpośrednio w wybranej restauracji) Wcześniejszą rezerwację stolika zalecamy w weekendy oraz w szczycie sezonu!
 • Niezależnie od wybranej opcji planu posiłków, kupony na obiad / kolację są akceptowane ze względu na ich wartość pieniężną we wszystkich restauracjach w parkach Disney hotelach Disneyland, a także w niektórych restauracjach w Disney Village.
  Kupony śniadaniowe są również akceptowane ze względu na ich wartość pieniężną w wybranych restauracjach w Disney Parks i Disney Village, tylko na śniadanie.
  W każdym przypadku, gdy łączna opłata przekracza wartość posiłku, będziesz musiał zapłacić różnicę. Jeśli suma jest niższa niż wartość posiłku uwzględnionego w planie, zwrot kosztów nie będzie możliwy.

Sprawdź jakie są restauracje  

FORMUŁA STANDARD

FORMUŁA PLUS

FORMUŁA PREMIUM