O nas

Witajcie,

PRYWATNIE Agnieszka i Janusz są małżeństwem.

Cześć! Jestem Agnieszka,

prowadzenie biura podróży to dla mnie nie tylko praca ale i spełnienie marzeń. Specjalizuje się w niezwykłych wyjazdach do malowniczej Francji, gdzie zapewniam niezapomniane doznania dla wszystkich miłośników podróży.

Kiedy nie zajmuję się organizacją wypraw, można mnie znaleźć na stoku w Alpach lub Karkonoszach, gdzie szusuję na nartach. Kocham też kontakt z naturą więc często udaję się na wycieczki w góry lub do lasu gdzie podziwiam przyrodę i obserwuję zwierzęta. A propos, w moim domu tętni życiem – mam psa i kota, które sprawiają, że każdy dzień jest pełen radości.

Poza tym uwielbiam pracować w ogrodzie, gdzie z pasją dbam o rośliny i kwiaty. Nie stronię również od wyzwań w kuchni – gotowanie to moja pasja! Potrafię przyrządzić pyszny posiłek nawet dla 50 osób. To prawdziwa sztuka, która sprawia mi ogromną przyjemność.

Potrafię też szyć np. sukienkę lub tapicerkę do starych foteli, którym wcześniej przywracam dawny blask i nowe życie. Maluje ściany i podłogi w domu, nieraz często szukając tego czegoś. Za kółkiem czuje się świetnie i to zasługa mojego zmotoryzowanego Taty . Kiedyś marzyłam o udziale w rajdzie Paryż-Dakar jako kierowca , jednak z pilotowaniem już nie miałabym tyle związanej frajdy ( Janusz mi to nie raz przypomina 🙂

Kamperowanie w zaadoptowanym Vito to najnowsze moje odkrycie. Spanie w górach kiedy na zewnątrz jest minus 10 stopni wzbudza szacunek nawet górali (spokojnie w środku jest plus 25 st ).

Podróże to nie tylko moja praca, ale i sposób na życie. Kenia zachwyciła mnie swoją dzikością, a na Karaibach mogła bym mieszkać bo tam piękno przyrody miesza się z kulturą i kolorytem lokalnych tradycji i jest cieplutko przez cały rok.

Mam też dwóch wspaniałych synów, których uwielbiam ponad życie. Ich uśmiech i radość sprawiają, że każdy dzień jest pełen energii i pozytywnych emocji. A co do mojego męża… cóż, z nim toczę liczne spory, ale zawsze kończą się happy endem. Przecież miłość to nie tylko zgoda, ale i sztuka kompromisu!

Zapraszam Was do odkrywania Francji i świata ! Wyruszcie w niezapomnianą podróż a gwarantuję, że będziecie chcieli do nas wracać za każdym razem!

Agnieszka

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!

Scroll to Top